Ceník (na 120 min)

od 1. 1. 2023, platný při platbě v hotovosti nebo bankovním převodem

Nabízíme 3 druhy vstupného. Máte možnost si zakoupit čipovou kartu či klíčenku (100 Kč jednorázově), díky které se stanete členem Fitness Horská a můžete využívat bonusy a slevy permanentek. Permanentky si můžete zakoupit ČASOVÉ (tzn. roční, půlroční či čtvrtroční, opravňují k neomezenému vstupu do fitness sálu a cardio. 

Dále si můžete zakoupit permanentky DEPOZITNÍ (obdoba vstupovek, tzn. že se Vám podle vloženého depozitu odečítají zlevněné vstupy, ale můžete si z vložené částky odečítat i občerstvení a nápoje). Depozit si můžete vložit v jakékoliv částce. Časové a Depozitní permanentky lze kombinovat!!! Díky své ČIPOVÉ KARTĚ ČI KLÍČENCE máte možnost internetových rezervací a samozřejmě kontroly Vašeho účtu!

NEČLENSKÉ vstupné - pokud si nebudete chtít zakoupit čipovou kartu či klíčenku a stát se členem Fitness Horská a využívat všech slev.

U nás můžete platit benefitními poukázkami, v rámci zaměstaneckých programů Benefit plus či Gallery Beta, případně převodem na účet. Platba kartou není možná. Vstup platí na 120 minut.

AKCE


Celoživotní členství

 49000 Kč